Tehničar za montažu i aplikaciju folija/tapeta (m/ž)

Opis posla:

  • Montaža grafičkih materijala na različite površine (zidove, staklo, vozila )
  • Aplikacija folija prema specifikacijama i uputama
  • Priprema površina za montažu i aplikaciju
  • Održavanje visoke razine preciznosti i kvalitete rada
  • Suradnja s timom grafičke pripreme i prodaje radi uspješne realizacije projekata
  • Redovito izvještavanje o napretku radova i eventualnim problemima
  • Rad na terenu

Vrsta posla:

  • Stalni radni odnos

Od vas očekujemo:

  • Iskustvo u montaži grafičkih materijala i aplikaciji folija
  • Izvrsna spretnost i pažnja na detalje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost, točnost i sposobnost rada u timu

“Veselimo se upoznati vas i vidjeti kako možete pridonijeti našem timu! Ako ste strastveni u radu s grafičkim materijalima i folijama te želite raditi u dinamičnom okruženju, ovo je prilika za vas.”

Stručna sprema:

  • Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

  • B kategorije

Digitalne vještine:

  • Osnovno poznavanje Worda, Excela i Interneta

Jezik:

  • Hrvatski (A2), Engleski (prednost)

Minimalno radno iskustvo:

  • 0-1 godina

Nudimo:

  • Radno okruženje s ugodnom atmosferom
  • Timski duh i suradnja
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • Motivacijski programi i nagrade za postignuća
  • Ravnoteža između poslovnog i privatnog života
  • Sloboda izražavanja ideja i inovacija
  • Otvorena komunikacija i transparentnost
  • Mogućnost stjecanja različitih vještina
  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Raznolikost projekata
  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom
  • Rad na puno radno vrijeme

    POŠALJI PRIVITAK

    *OBAVEZNA POLJA

    Kontaktirajte nas

    A0 d.o.o., Kutnjački put 9, 10 000 Zagreb

    PRIJAVITE SE NA NAŠU
    MAILING LISTU